Klasik masaj insan vücuduna uygulanan bir tür terapi yöntemidir. Aynı zamanda İsveç masajı olarak da bilinir. Cilt dokusu ve hücrelerinde canlanma olmasını sağlar aynı zamanda vücudun dolaşım hızını arttırır. Zaman içinde yorulan vücudun kas gerilmelerini azaltır ve konsantrasyonun güçlenmesine yardımcı olur. Günlük yorgunluk ve stresten arındırır.

Aromaterapi Masajı, fiziksel rahatlamanın ötesine geçen kişiselleştirilmiş bir masaj deneyimi arayan herkes için uygundur. Stresi ve kaygıyı azaltmaya, kas gerginliğini gidermeye, daha iyi uykuyu teşvik etmeye ve ruh halini yükseltmeye yardımcı olabilirler. Masajın yatıştırıcı dokunuşu ve kokunun terapötik gücüyle birleşir, zindelik sağlar.

Köpük masajı cildinizi derinlemesine temizleyerek gözenekleri açar ve ölü hücrelerden arındırır. Bu sayede cildiniz daha canlı ve sağlıklı görünür. Uygulama sırasında kullanılan doğal sabunlar ile cildiniz nemlendirilir ve yumuşatılır. Cilt bakımınız için etkili ve doğal bir yöntem olan köpük masajı, cildinizin esnekliğini arttırır.

Medikal masaj; krampların, kas sertliklerinin zararlı etkilerinden kişiyi kurtarır bununla birlikte lif kopmalarını ve kas zedelenmelerini önler. Kan dolaşımını hızlandırdığı için; toksin ve ödemin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Vücuttaki stresi ve yorgunluğu giderdiği için; psikolojik rahatlama ile birlikte fiziksel olarak daha iyi hissetmemizi sağlar. Kişiyi genel anlamda rahatlatır.

Soft Masaj, günlük hayatın rutinine nazik bir soluklanma sağlar, yeniden canlı olmanızı ve beden ve zihinde uyum bulmanızı sağlar. Soft Masaj seansı sırasında, terapist gevşemeyi teşvik etmek ve gerginliği azaltmak için hafif basınç ve hafif vuruşlar uygular.  Soft Masajın nazik ve besleyici deneyimiyle kendinizi şımartın ve derin bir rahatlamaya geçin.

Spor masajı olarak da bilinen sporcu masajı, tüm profesyonel sporcular için yapılan spor sonrası ya da öncesi belli aralıklarla uygulanan, kan akışını hızlandırıp, kan dolaşımını artırmayı hedefleyerek vücudun zinde, canlı ve enerjik olmasını hedefleyen bir çeşit masaj yöntemidir.. Spor masajının esas amacı yaralanmaları önlemek, performansı desteklemektir.

flower-decor

Beyaz İnci Masaj Salonu

Bursa Masaj Salonumuzda masaj hizmeti alarak günün yorgunluğunu ve stresini atın. Masaj keyfini tadın ve rahatlayın. Beyaz İnci Masaj Salonu olarak müşterilerimizin rahatlığı için odalarımızda masöz arkadaşlarımız sizlere en iyi masajları profesyonelce yapmaktadırlar.

Randevu Al!