Köpük masaj uygulaması öncesinde ve sonrasında duş alımının gerekli olduğu bir masajdır. Köpük masajı yaptıran kişinin bütün vücudu, bedeni saf ve doğal olan sabun köpüğü ile kaplanır. Bütün vücudu, bedeni saran köpükler, cildi ipeksi, pürüzsüz bir yumuşaklığa kavuşturur. Bu uygulanan köpük yardımıyla eşsiz ve rahatlatıcı, gevşetici bir masaj seansı başlamış olur.

Köpük masajı ile kan dolaşımı da hızlanır, vücuda mükemmel bir rahatlık hissi ve enerji verir. Hücrelerin yenilenme hızı da artar. Bir taraftan masaj teknikleri uygulanırken, aynı zamanda vücutta mükemmel bir şekilde temizlenmiş olur.

Köpük masajı cildinizi derinlemesine temizleyerek gözenekleri açar ve ölü hücrelerden arındırır. Bu sayede cildiniz daha canlı ve sağlıklı görünür. Uygulama sırasında kullanılan doğal sabunlar ile cildiniz nemlendirilir ve yumuşatılır. Cilt bakımınız için etkili ve doğal bir yöntem olan köpük masajı, cildinizin esnekliğini arttırır.

Köpük masajı gözeneklerin açılması ile ter atımınızı daha kolay hale getirir. Terle birlikte cilt yüzeyinden ürenin atılmasını sağlar. Köpük masajı cilt rengini düzeltir. Cilt bakımınız için etkili ve doğal bir yöntem olan köpük masajı, cildinizin esnekliğini arttırır. Cildinizin sağlıklı ve ışıltılı bir hale kavuşmasına yardımcı olur.

Cildin bağışıklık sistemini güçlendiren köpük masajı, özellikle soğuk havalarda cildin direncini artırır ve hastalıklara karşı vücudun korunmasına yardımcı olur. Köpük Masajında kaslara yapılan ritmik uyarılar kan dolaşımını artırarak vücudunuzu rahatlatır ve yeniden enerji kazanmanızı sağlar..

Zihinsel ve bedensel bir rahatlama sunan köpük masajı, stres ve kaygıdan korunmayı sağlar. Hamamın sıcaklığı, köpüğün yumuşaklığı ve masajdaki uyarıcı dokunuşlar mutluluk hormonu salınımını arttırır. Günün yorgunluğunu atmış bir şekilde , fiziksel ve ruhsal bir rahatlama ile masajdan kalkmanızı sağlar.

Diğer masaj türlerine kıyasla daha hızlı ve baskılı yapılan köpük masajı ortalama 15 dakika sürer.

Bursa Masaj Salonumuzda köpük masajı hizmeti alarak günün yorgunluğunu ve stresini atın. Masaj keyfini tadın ve rahatlayın. Beyaz İnci Masaj Salonu olarak müşterilerimizin rahatlığı için odalarımızda masöz arkadaşlarımız sizlere en iyi masajları profesyonelce yapmaktadırlar. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.